Historie klubu

Příspěvky

Volba prvního výboru TJ Sokol Huzová

24. 2. 2008

Na první - ustavující schůzi Tělocvičné jednoty Sokol Huzová byl dne 4.prosince 1949 ve 20,00 hodin v místním hostinci Josefa Jančíka zvolen 1. výbor jednoty.

Povolení činnosti TJ Sokol Něm. Huzová

24. 2. 2008

Dne 28.června 1949 nezakázal Okresní národní výbor v Rýmařově prostřednictvím Okresního velitelství národní bezpečnosti v Rýmařově , aby se dle stanov utvořil spolek s názvem " Spolek Tělocvičná jednota Sokol Něm. Huzová".

První stanovy Tělocvičné jednoty Sokol

24. 2. 2008

K oznámení o založení přípravného výboru Sokola v Huzové přiložili pánové Pavlů a Fojtík stanovy a požádali tímto Bezpečnostní referát ONV v Rýmařově o jejich schválení.

Založení - ustavení našeho klubu

24. 2. 2008

Historie našeho klubu je datována od roku 1949 , kdy 8.6. starosta - p. Fojtík a jednatel okresního výboru Sokola v Rýmařově - p.Pavlů oznámili, že založili v obci Huzová přípravný výbor Sokola a požádali o schválení stanov.