17.kolo 12.4.2008 14,00 hod.

12. 4. 2008

Libavá - Huzová    0:2 (0:1)

Branky : Poláček Lukáš, Cicko Josef

Sestava mužstva:  Zlámal M., Sankvin D., Marek K., Cicko J.,      Halfar R., Švrček S., Poláček L., Kreuziger R., Paluch J.,
Střídali : 46 min. Kostrhoun M., 65 min. Vráblík Z., Pevner J.,     Trenér : Marek Vl. st.

Rozhodčí: Kenša Jan

Zápas jsme měli od počátku v plné své režii. Po několika dobrých, ovšem neproměněných šancích, jsme nastřelili břevno. Až v závěru první půle dal gól do šatny Poláček L. Ve druhém poločase jsme hráli zodpovědně hlavně do zadu. To také tento zápas rozhodlo. Na perfektně hozený dlouhý aut Zdenka Vráblíka si skvěle naběhl Josef Cicko a zápas rozhodl. Navíc nám rozhodčí neuznal 2 branky. Opět jsme v průběhu zápasu zbytečně zahodili několik šancí, nastřelili břevno a tyčku.

Hodnocení předsedy a trenéra: Mužstvo tentokrát zahrálo skvěle jako tým, vyzvednout nelze nikoho.