FK Huzová-Hraničné Petrovice 0:2(0:2)

25. 9. 2010

FK HUZOVÁ - Hraničné Petrovice 0:2 (0:2)

Sestava: Holocsi - Rybnikář, Marek Vl., Dušek, Barák - Sakvin (Švrček), Marek K., Kubík (Poláček M.) - Bělíček (Holáň), Cholasta, Bartoš

To byl zase šlic. Do zápasu jsme nastoupili totálně bez chuti, bez zájmu a bez bojovnosti a bylo jen otázkou času, než se to projeví na skóre. To otevřeli hosté, když po rohu nebo co to bylo za standardku, nepohlídal Dima svého hráče (ačkoliv fanclub měl jasno, že to byl Kájův hráč) a ten propálil hlouček hráčů a míč se zastavil až v síti. Bohužel takový góly padaj po odražených balonech, kdy už je každej v pohybu k míči a už se asi ne na 100% soustředí na hráče. Po tomto gólu jsme začali trochu víc běhat a bojovat, ale pořád to bylo tak na poloviční úrovni našich soupeřů. Nedokázali jsme ubránit nákopy po lajnách a naopak jsme dopředu byli neškodní. Do větších šancí jsme se začali dostávat, až jsme prohrávali 0:2, když jsme opět neuhlídali nákop po lajně a křižná střela skončila v síti. V první šanci Luďa pěkně prošel, ale jeho střelu zblokoval obránce. Bačův přímák skončil na spojnici a dorážka Choliho nebyla tak důrazná, aby doskákala do sítě. To bylo z naší strany v prvním poločase víceméně vše a to jsme ještě byli rádi, že Laďa Holocsi senzačně chytl jasnej gól. To byla pastva pro oči. O poločase byla bouřka v kabině a do druhého poločasu jsme vběhli víc nažhavení s touhou minimálně dát gól, ideálně 2 a pohádkově 3. Začali jsme jezdit a bojovat a šance už pak přišli sami. Jenže tutovka automaticky neznamená gól. Nejdřív jsme se zastřelovali z dálky a poté už přišli šance, který snad nezahodí ani v seriálu Okresní přebor. Jenže nejprve zklamal Kája, když nepochopitelně místo střely tancoval kolem balonu jak jelen. Tím to začalo a pak to pěkně pokračovalo. Ladinův přímák tak tak brankář vytáhl. Luďova bomba málem zlomila břevno, ale v brance neskončila a hlavičku před prázdnou bránou zkazil nejhorší hráč utkání Kája a dal nad. Jarda a Slávek, už pro tento zápas klasicky, před poloprázdnou bránou nad. Kdyby jsme hráli týden, tak ten gól asi nedáme. Fotbal se nehraje na krásu, ale na góly. Musíme uznat, že soupěř byl fotbalovějí, ale na remízu jsmeance měli. Jen dát gól, jen dát gól...Nevadí. Držíme se stále ještě na slušném 3. místě. Přístí zápas zase začíná 0:0..Tímto zápasem jsme ukončili naši pěknou sérii 5 zápasu bez porážky, z toho poslední vítězné a s čistým kontem.

Náhledy fotografií ze složky FK Huzová-Hraničné Petrovice 0:2 25.9.2010