TJ Tršice - FK Huzová 2:2 (1:2) 2.10.2010

2. 10. 2010

TJ Tršice - FK HUZOVÁ 2:2 (1:2)

Sestava: Holocsi - Sakvin, Marek K., Dušek, Barák - Švrček, Cholasta, Kubík - Bělíček (Bakoš), Bartoš, Holáň

Na nejhorším hřišti v soutěži s nejhorším rozhodčím v republice jsme uhráli bohužel jen bod. Úvod utkání byl z obou stran opatrný, ale úvodní gól jsme dali my. Když si Luďa na půlce zpracoval balon a pěkně nahrál do běhu Běldovi a ten se střelou na zadní tyč nemýlil a zaznamenal svůj 1. gól v sezóně. Škoda, že po chvíli z podobné situace nepřidal 2. gól. To opět utekl obránci a když proti němu vyběhl brankář, tak ho dobře prehodil, ale bohužel míč skončil nějaký ten metr vedle brány. Domácí pak začali tlačit, ale všchny jejich akce končily ofsajdem, ale pak jim to jednou vyšlo. Na hraně ofsajdu převzal hráč míč, přešel přes 2 hráče a střelou na zadní tyč vyrovnal. V tu dobu už bylo vidět, že rozhodčí je makovej a neví co píská. Do konce poločasu jsem stihli dát ještě jeden gól, když Luďa házel dlouhej aut a Sláva takovým vysokým lobem přehlavičkoval brankáře, kterej vůbec nevěděl, kde je míč - 1:2. Do druhého poločasu jsme vstoupil s vidinou vstřelení 3. gólu a od začátku jsme si vypracovávali šance, které jsme nedokázali proměnit. Postupně v zakočení selhali Luďa, Bělda, Dejv. Bača 2x kroutil pěkně přímák a jednou těsně vedle a jednou míč lízl břevno. Domácí si v druhém poločase nedokázali vypracovat nějaké větší šance. Nějaké střely měli, ale ty bez problému Laďa chytal. Nakonec se jim podařilo vyrovnat z úplné náhody. Nečekaný let balonu, nedohodnutí se mezi Kájou a Laďou a najednou se tam objevil útočník, který takovým nějakým plácnutím, které šlo vedlo, ale nakonec se odrazilo od drnu do branky, vyrovnal. I přesto, že byl rozhodčí docela dost marnej a většinou otáčel všechno proti nám, tak se na rozdočího nemůžem vymlouvat. Bez proměnění takových šancí, které si vypracujeme, nemůžeme chtít vyhrát. Měli jsme dát těch gólů aspoň 5. Bod z venku se sice počítá, ale spíš jsme o 2 přišli než 1 získali. V tabulce se díky tomu propadneme ze 3. příčky. Ačkoliv Tršice jsou od Huzové vzdáleny nějakých 45 kilometrů, tak přijela skupinka fanoušků, kteří byli i přes početní nevýhou dost slyšet. Děkujeme.