Sokol Pňovice-FK Huzová 3:1(2:1) 4.11.12

5. 11. 2012

A3A1306 Sokol Pňovice FK Huzová 3:1 (2:1)
Branky: Fest 2, Menoušek - Bartoš

Dvanácté - poslední naše utkání letošní podzimní sezony bylo odehráno na hřišti soupeře v neděli  4.11.2012 od 13,30 hodin. Po slušně odehraném prvním poločase jsme druhý nezvládli a tento poslední podzimní zápas prohráli. V tabulce jsme ovšem zůstali na deváté příčce s 13 body a skore 25:35. Je ovšem otázkou, na kterém místě letos přezimujeme vzhledem k tomu, že poslední kolo podzimu máme volno. Příští sobotu večer už bude jasno.

FK Huzová - Sokol Hnojice 6:0(1:0) 27.10.12

27. 10. 2012

A3A1203 FK Huzová Sokol Hnojice 6:0 (1:0)
Branky: Bělíček 2, Cicko 2, Bartoš, Kubáček

Jedenácté naše utkání letošní sezony bylo odehráno na našem hřišti v sobotu 27.10.2012 od 15,00 hodin. Po snad letos nejlepším výkoně jsme deklasovali v hrozném počasí soupeře 6:0 . V tabulce jsme zůstali na deváté příčce s 13 body a skore 24:32.

Moravská Huzová-FK Huzová 2:4(1:2) 20.10.12

20. 10. 2012

A3A1105 Moravská Huzová FK Huzová 2:4 (1:2)
Branky: Körner, Lukeš - Chudý, Cicko, Poláček, Volek; ŽK: Láner, Řezníček, Körner - Bělíček, Cicko; ČK: Láner - 0
Desáté naše utkání letošní sezony bylo odehráno na hřišti Moravské Huzové v sobotu 20.10.2012 od 15,00 hodin. Po velmi dobrém výkoně jsme zaslouženě vyhráli. V tabulce jsme konečně poskočili na devátou příčku s 10 body a skore 18:32.

FK Huzová-Sokol Střelice B 1:2(1:1) 13.10.12

13. 10. 2012

A3A1004 FK Huzová Sokol Střelice B 1:2 (1:1)
Branky: Kubáček - Ptáček 2

Deváté naše utkání letošní sezony s předposledním družstvem tohoto kola bylo opět na našem domácím hřišti sklamáním. Bylo odehráno v sobotu 13.10.2012 od 15,30 hodin. V tabulce kupodivu ještě zůstáváme na desáté příčce se 7 body a skore 14:30.

Sokol Babice B-FK Huzová 6:1(2:1) 6.10.12

6. 10. 2012

A3A0904 Sokol Babice B FK Huzová 6:1 (2:1)
Branky: Dušek 2, Kovář, Neissner, Směták, Šuba - Kubáček

Osmé naše utkání letošní sezony bylo opět na soupeřově hřišti sklamáním. Bylo odehráno v sobotu 6.10.2012 od 15,30 hodin. V tabulce zatím ještě zůstáváme na desáté příčce se 7 body a skore 13:28.

FK Huzová-SK Králová 1:3(1:2) 29.9.2012

1. 10. 2012

A3A0805 FK Huzová SK Králová 1:3 (1:2)
Branky: Kubík - Kruk, Kubíček, Kurčík

Sedmé naše utkání letošní sezony jsme odehráli na našem hřišti. Hráli jsme v sobotu 29.9.2012 od 16,00 hodin. Přes slušný výkon, zřejmě vlivem rozhodčího, který nezvládl řízení zápasu, jsme opět prohráli. V tabulce jsme zůstali na desáté příčce se 7 body a skore 12:22.

FC Jiříkov-FK Huzová 1:4 (0:0) 22.9.12

22. 9. 2012

A3A0703 FC Jiříkov FK Huzová 1:4 (0:0)
Branky: Vitečník - Cicko, Holocsi, Marek K., Marek V.; ŽK: Vitečník - Bartoš, Cicko

Šesté naše utkání letošní sezony bylo odehráno na hřišti domácího Jiříkova v sobotu 22.09 2012 od 16,00 hodin. Po velmi dobrém výkoně, zvláště v druhém poločase, jsme zaslouženě vyhráli. V tabulce jsme přesto ovšem zůstali na desáté příčce se 7 body a skore 11:19.

FK Huzová - TJ Dálov 2:3(1:1) 15.9.12

15. 9. 2012

A3A0606 FK Huzová TJ Dalov 2:3 (1:1)
Branky: Stuchlík, Volek - Kratochvíl 2, Janíček
Páté naše utkání letošní sezony jsme odehráli na našem hřišti. Hráli jsme v sobotu 14.9.2012 od 16,00 hodin. Přestože jsme dostali první gól, před závěrem poločasu se nám podařilo vyrovnat. V druhém poločase jsme dokonce vedli 2:1 , bohužel se nám nepodařilo uhájit ani remizu a prohráli jsme nakonec 3:2. V tabulce jsme zůstali na desáté příčce se 4 body a skore 7:18.

Hraničné Petrovice-FK Huzová 7:1(2:1) 9.9.12

11. 9. 2012

Čtvrté naše utkání letošní sezony bylo opět na soupeřově hřišti velkým sklamáním. Bylo odehráno v neděli 9.9.2012 od 15,00 hodin. V tabulce jsme opět na desáté příčce se 4 body a skore 5:15.

FK Huzová-Horní Loděnice 1:1,(0:1) 1.9.12

2. 9. 2012

A3A0407 FK Huzová Horní Loděnice 1:1 (0:1)
Branky: Marek - Palůch

Třetí naše utkání letošní sezony jsme odehráli na vlastním hřišti v sobotu 1.9. 2012 od 16,30 hodin. Po celkem dobrém výkonu našeho mužstva jsme ovšem ubránili pouze remízu. Z pěti vyložených šancí jsme bohužel proměnili pouze jednu. V tabulce jsme po čtvrtémn kole na 9. příčce se 4 body a skore 4:8.